Podążamy z duchem postępu – u nas możesz dokonać płatności za pomocą walut wirtualnych

Nasza Kancelaria, mając na uwadze nieuchronny postęp technologiczny w każdym wymiarze życia, postanowiła iść z duchem postępu i wyznaczać trendy pośród kancelarii prawnych, stając się miejscem przyjaznym dla osób zainteresowanych regulowaniem swoich płatności za świadczone przez nas usługi, również w kryptowalutach.

U nas możesz już płacić za pośrednictwem waluty Bitcoin (BTC), w niedługim czasie uruchomimy również sposobność regulowania swoich należności w innych walutach wirtualnych.

Postęp technologiczny w dzisiejszym świecie, to nie tylko co raz bardziej skomplikowane komputery i maszyny, to również rozwój szeregu instytucji finansowych. Jedną z takich nowych form jest waluta wirtualna i technologia blockchain, która rewolucjonizuje nasz świat, w zakresie funkcjonowania pieniędzy i metod ich transferu w obrocie prawnym i finansowym.

dwa bitcoinMachina innowacyjności jest tak dalece posunięta, iż pozostawanie wyłącznie w tradycyjnych metodach płatności, stałoby się tylko niepotrzebnym hamulcem dla szerokich rzesz instytucji, w tym państwowych oraz prywatnych.

Wobec powyższego Kancelaria Prawna Rafał Kufieta może być realnym partnerem dla osób i firm, które nie czekają na rozwój wypadków, lecz są nośnikiem pionierskich i nietuzinkowych rozwiązań technologicznych oraz finansowych, w tym kryptowalut oraz technologii blockchain.

 

Jesteś zainteresowany naszymi nowymi możliwościami płatności, napisz do nas: sekretariat@kancelariakufieta.pl

Zapisz się do naszego newslettera

Rozwiązałeś swój problem?

Podpowiemy Ci co należy zrobić.
Ciekawe rozwiązania bezpłatnie wprost na Twój email