KOMUNIKAT: Planowane spotkanie z obligatariuszami (Warszawa)

W związku z prowadzoną windykacją sądową oraz egzekucyjną przeciwko Hussar Gruppa S.A. oraz Basel Olten Pharm S.A. pragniemy Państwa poinformować, iż kancelaria planuje proprowadzenie spotkań z obligatariuszami na terenie Warszawy. 

Planowane spotkanie odbędzie się 19 lutego br. na terenie Warszawy. Celem takiego spotkania, jest przedstawienie bieżących informacji w sprawie prowadzonych przez kancelarię postepowań oraz możliwości w zakresie wyegzekwowania Państwa środków pieniężnych. Spotkanie oczywiście jest bezpłatne.

Każdą osobę zainteresowaną odbyciem spotkania z przedstawicielami kancelarii zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem: sekretariat@kancelariakufieta.pl 

W tytule wiadomości (w zależności od posiadanych obligacji) proszę wpisać: HUSSAR/BASEL SPOTKANIE WARSZAWA

Proszę również o podanie numeru kontaktowego celem usprawnienia wzajemnego kontaktu. Do każdej osoby odezwiemy się w terminie 48h.

W późniejszym terminie, kancelaria planuje przeprowadzanie kolejnych spotkań wyjazdowych z obligatariuszami. Jeśli są Państwo grupą obligatariuszy zainteresowaną odbyciem takiego spotkania w innej lokalizacji – prosimy o kontakt mailowy z kancelarią. 

 

 

 

Kancelaria Prawna Rafał Kufieta

Zapisz się do naszego newslettera

Rozwiązałeś swój problem?

Podpowiemy Ci co należy zrobić.
Ciekawe rozwiązania bezpłatnie wprost na Twój email